درباره یوزیتا

ما در یوزیتا با حضور مهندسان و متخصصان نخبه برای دستیابی به دانش روز و خودکفایی در زمینه فناوری‌های مورد نیاز صنعتی در شاخه‌های الکترونیک، نرم افزار و مکاترونیک فعالیت می‌کنیم.

داشتن ۱۲ سال سابقه کار و پروژه‌های موفق در بازار داخلی، توان و تجربه کافی را به تیم یوزیتا داده است تا بتواند به قلب سیستم‌های هوشمند، خودکار و رباتیک نفوذ پیدا کند. به طوری که طراحی و ساخت هر نوع محصول با فناوری پیچیده و پیشرفته را می‌توان به ما سپرد تا دیگر داشتن یک سیستم بادوام، کم هزینه و با کیفیت غیرممکن نباشد.

ماموریت ما طراحی، مهندسی و ساخت محصولات موتوردار صنعت ساختمان در شاخه‌های انواع درب‌های خودکار، انواع گیت‌های تردد، پرده‌های خودکار، دستگیره و قفل خودکار می‌باشد.

چشم انداز خود را به عنوان یکی از 50 شرکت تخصصی برتر در صنعت ساختمان طی 5 سال آینده در نظر گرفته‌ایم که با استعانت از الطاف الهی و تکیه بر نیرو متخصص داخلی این چشم انداز محقق خواهد شد.

ارزش‌های بنیادی این مجموعه در مشتری مداری، سلامت مالی، خلاقیت و نوآوری و رعایت حقوق محیط زیست تعریف شده است.

خانه هوشمند یوزیتا

خانه هوشمند یوزیتا

راحتی و آسودگی اولین ویژگی بارز خانه هوشمند بوده که با انتخاب صحیح تجهیزات و برنامه‌ریزی دقیق آن‌ها محقق می‌شود. بهره‌وری انرژی در کنار صرفه‌جویی در مصرف، هدف دیگری است که شاید کم‌تر مورد توجه قرارگرفته باشد، بااین‌حال به عنوان یک اصل در طراحی خانه هوشمند یوزیتا بوده است. قرار گرفتن تجهیزات هوشمند هماهنگ در لایه‌های مختلف ساختمان نیازمند تکنولوژی متمرکز و درعین‌حال پایداری است که توسط رله باکس خانه هوشمند یوزیتا و یا کنترل‌کننده مرکزی Wi-Fi محقق شده است. تجهیزاتی از قبیل کلیدهای لمسی هوشمند، پریز هوشمند، ترموستات هوشمند، سنسورهای هوشمند و غیره با داشتن بالاترین تکنولوژی های روز دنیا دیگر اجزای جدایی‌ناپذیر در خانه هوشمند یوزیتا هستند که در ادامه ارائه‌ شده‌اند.

وای‌فای هوشمند یوزیتا

سیستم‌های کنترل‌کننده مرکزی یکی از ارکان اصلی هوشمند سازی ساختمان هستند. وای فای هوشمند یوزیتا به عنوان کنترل‌کننده مرکزی ، نه‌تنها اینترنت موردنیاز تجهیزات را در خانه هوشمند یوزیتا فراهم می‌کند بلکه برای هماهنگی انواع تجهیزات روی گوشی‌های هوشمند کاربرد دارد. این سیستم ، بدون نیاز به سیم‌کشی اضافه، امکان هوشمند سازی ساختمان را فراهم می‌کند.

وای فای هوشمند یوزیتا
سنسور نشت گاز یوزیتا

سنسور نشت گاز یوزیتا

وظیفه اصلی سنسور نشت گاز یوزیتا تشخیص وجود و یا تعیین غلظت انواع گازهای خطرناک در محیط است. درواقع این تجهیز با نظارت بر اطلاعات گازهای موجود در محیط یک رویکرد حیاتی برای تضمین ایمنی خانه هوشمند یوزیتا ارائه می‌دهد. داده‌های سنسور نشت گاز پس از دریافت توسط کنترل‌کننده‌های مرکزی قابل‌پردازش و تجزیه‌وتحلیل هستند. نتایج حاصل از تحلیل داده‌ها برای تنظیم دما، رطوبت و همچنین تهویه محیط قابل‌استفاده می‌باشند.

پریز برق یوزیتا

پریز برق هوشمند یکی از وسایل بسیار پرکاربرد برای تأمین انرژی موردنیاز تجهیزات در خانه هوشمند است. پریز برق یوزیتا با داشتن طراحی خاص متناسب با تکنولوژی موردنیاز مصرف‌کننده، داخل دیوار، زمین و یا سقف قابل سفارش و نصب است.

پریز برق یوزیتا
سنسور دما و رطوبت یوزیتا

سنسور دما و رطوبت یوزیتا

سنسور دما و رطوبت تجهیزی بسیار کاربردی در ساختمان‌ها و گلخانه‌های هوشمند است. سنسور دما و رطوبت یوزیتا دارای قابلیت هماهنگی با تجهیزات خانه هوشمند از قبیل سیستم‌های تهویه مطبوع، سنسور درب و پنجره، پنجره‌های هوشمند و غیره را دارد. این وسیله امکان تنظیم دما و رطوبت محیط را برای جلوگیری از هدر رفت انرژی فراهم می‌کند.

سنسور حرکتی یوزیتا

سنسور حرکتی تجهیزی الکتریکی است که قابلیت تشخیص هرگونه هر حرکتی را در نزدیکی دارد. سنسور حرکتی یوزیتا دارای عملکردی منسجم در صورت تشخیص حرکت و پخش هشدار خطر برای اطلاع‌رسانی است. این تجهیز یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر خانه هوشمند یوزیتا بوده که قابلیت هماهنگی با سایر تجهیزات از قبیل کلیدهای هوشمند، سیستم‌های امنیتی و غیره را دارد.

سنسور حرکتی یوزیتا

کلید یک پل یوزیتا

استفاده از کلیدهای تک پل در کنترل وضعیت خاموش یا روشن بودن یک مدار بسیار رایج است. کلید تک پل یوزیتا با در نظر گرفتن تمامی اصول مکانیکی و الکتریکی قابل تهیه در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف است.

کلید دو پل یوزیتا

کلید دو پل برای کنترل وضعیت دو مدار مجزا کاربرد دارند. ساخت کلید دو پل یوزیتا با در نظر گرفتن تمامی اصول و استانداردها صورت می گیرد. این محصول در انواع مختلف برای کاربردهای متنوع قابل سفارش است.

کلید دو پل یوزیتا
سنسور درب و پنجره یوزیتا

سنسور درب و پنجره یوزیتا

سنسورهای هوشمند درب و پنجره پیش از وقوع هرگونه تعرضی عمل می‌کنند. آن‌ها بر روی درب و پنجره دلخواه نصب‌شده و در صورت تلاش متجاوز برای ورود اجباری هشدار می‌دهند. سنسور هوشمند درب و پنجره یوزیتا علاوه بر حفظ امنیت دارای قابلیت تشخیص باز شدن ناگهانی درب و پنجره برای جلوگیری از ورود گردوغبار است. به طوری که در صورت بروز هر مشکلی فورا از طریق تلفن‌های هوشمند صاحب‌خانه را مطلع می‌سازد.

سنسور نشت آب یوزیتا

امروزه تشخیص نشت رطوبت پیش از آن که صدمه جدی به بار آید، به لطف وجود سنسورهای نشت آب آسان گردیده است. استفاده از این تجهیزات در تمامی ساختمان‌ها اعم از مسکونی، تجاری و صنعتی رایج است. سنسور نشت آب یوزیتا در صورت تشخیص رطوبت از طریق برنامه‌های تلفن همراه به شما هشدار داده و خیال شما را از بروز صدمات جدی ناشی از نشت آب راحت می‌کند.

سنسور نشت آب یوزیتا

رله باکس هوشمند یوزیتا

رله باکس تجهیزی حیاتی در هوشمند سازی ساختمان است که عملکرد بسیاری از وسایل به آن وابسته است. متناسب با ترجیح مشترک و بخش‌بندی‌های ساختمان امکان تعریف سناریوهای مختلف برای کنترل سیستم روشنایی، تهویه مطبوع، پرده هوشمند، قفل‌ها و غیره در رله باکس هوشمند یوزیتا وجود دارد. دستور اعمال تغییرات توسط کاربر از طریق SMS و یا زیرساخت شبکه امکان‌پذیر است.

رله باکس هوشمند یوزیتا

برد تلویزیون هوشمند یوزیتا

امروزه تلویزیون و LCD هوشمند بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است. برد هوشمند این امکان را به کاربر می‌دهد تا در عین سادگی حداکثر بهره را از خرید تلویزیون ببرد. برد تلویزیون هوشمند یوزیتا با قابلیت پخش فیلم، تصویر و بازی‌های متنوع در کیفیت بالا می‌تواند لذتی فراتر از داشتن یک تلویزیون عادی را به مصرف‌کننده هدیه دهد. داشتن ۴ هسته در کنار یک گیگابایت رم باعث شده تا سرعت این تلویزیون هوشمند در مقایسه با نمونه‌های مشابه خود بسیار بالا باشد. هر تلویزیون دارای سیستم‌عامل مخصوص به خود است که متناسب با آن، امکان نصب نرم‌افزارهای مختلف فراهم می‌شود. اسکوندا سیستم‌عامل برد تلویزیون هوشمند یوزیتا بوده که قابلیت‌های بی‌نظیری را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. ۸ گیگابایت حافظه داخلی نگرانی از دست دادن قسمت‌های خاص برنامه تلویزیونی دلخواه را از بین برده است. چراکه این امکان به خریداران داده شده تا با تنظیم زمان، برنامه دلخواه خود را ضبط کنند.

برد تلویزیون هوشمند

سخت‌افزار Sqenda یوزیتا

سخت‌افزار اسکوندا به عنوان ذهن اصلی دستگاه‌های خانه هوشمند عمل کرده و آن‌ها را کنترل و هماهنگ می‌کند. منظور از اتوماسیون، توانایی کنترل تجهیزات و وسایل خانه از راه دور با فشار یک دکمه ساده و یا فرمان صوتی است. این قابلیت به واسطه سخت‌افزار اسکوندا یوزیتا که شامل مدارها و تراشه‌های به‌روز متناسب با آخرین استانداردها می‌باشد، در دسترس است.

برد اسکوندا یوزیتا

نرم‌افزار Sqenda یوزیتا

نرم‌افزار اسکوندا برنامه‌ای برای خانه هوشمند بوده که روی تلفن‌های هوشمند قابل‌اجرا است. این نرم‌افزار امکان کنترل دستگاه‌ها را از طریق اتصال Wi-Fi  و یا بلوتوث فراهم می‌کند. نرم‌افزار اسکوندا مورد استفاده در تجهیزات اتوماسیون یوزیتا، به‌روزترین قابلیت‌های برنامه‌نویسی را برای بهبود رابط کاربری و ایجاد احساس لذت و راحتی دارا است.

ارتباط با تیم یوزیتا

برای داشتن مجموعه‌های هوشمند بادوام

 با ما در تماس باشید: