محصولات الکترونیکی

الکترونیک را می‌توان یکی از عوامل بسیار مؤثر در پیشرفت اتوماسیون دانست. اضافه شدن قطعات الکترونیکی به ساده‌ترین تجهیزات می‌تواند نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و مصرف انرژی داشته باشد. تیم یوزیتا با داشتن 12 سال سابقه در مطالعه و ساخت تجهیزات الکترونیک توانسته به تکنولوژی ساخت انواع بردهای کنترلی از قبیل برد نمایشگر، برد جک درب، برد پرده هوشمند، رله باکس، برد کنترل موتور DC و غیره دست یابد. آنچه غیرقابل‌انکار بوده توانایی تیم یوزیتا در طراحی و پیاده‌سازی بردهای کنترلی برای مقاصد مختلف است.

برد جک پارکینگ

محصول مدار فرمان به عنوان یکی از قطعات اکلترونیکی اصلی جک پارکینگ وظیفه کنترل زمان عملکرد و همچنین نحوه عملکرد موتورها را دارد. کنترل اتوماتیک درب پارکینگ در برندهای مختلف ایرانی و خارجی توسط مدارهای فرمان صورت می گیرد. تنظیم مدت زمان عملکرد هر یک از لنگه‌ها، اتصال قفل برقی و غیره از سری ویژگی‌های مورد توجه بردهای جک پارکینگ بوده که امروزه مورد توجه قرار گرفته‌اند. برد جک پارکینگ U10 یوزیتا با داشتن قابلیت هماهنگی با انواع جک درب ایرانی و خارجی آماده ارائه به بازار است. یادگیری اتوماتیک، کنترل از راه دور، امکان برنامه‌نویسی، اتصال مستقیم قفل برقی و تجهیزات از ویژگی‌های بارز این مدار فرمان است.

برد جک پارکینگ یوزیتا
درایور موتور یوزیتا

داریور موتور DC و AC

موتورهای AC و DC دارای کاربرد بسیار گسترده‌ای در صنعت و زندگی روزمره هستند. راه‌اندازی و کنترل این موتورها با استفاده از درایور موتور (بردهای کنترلی) صورت می‌گیرد.  کنترل دور موتور، جهت چرخش و غیره از طریق میکروکنترلرها به صورت مستقیم بدون وجود درایورها ممکن نخواهد بود و می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند. درایورهای موتور یوزیتا دارای قابلیت راه‌اندازی و تنظیم دور انواع موتورهای DC با جاروبک و بدون جاروبک، سروو موتورها، موتورهای پله‌ای و موتورهای AC هستند.

برد تلویزیون هوشمند یوزیتا

برد تلویزیون یک پردازنده مرکزی است که به عنوان اصلی‌ترین قطعه تلویزیون، وظیفه کنترل و هماهنگی آن را بر عهده دارد. برد تلویزیون از اجزای مختلفی برای کنترل، ذخیره و مدیریت اطلاعاتی از قبیل صوت و تصویر تشکیل شده است. برد تلویزیون هوشمند علاوه بر قابلیت های رایجی از قبیل پورت اتصال USB ،HDMI، رسیور؛ دارای ماژول اتصال به اینترنت نیز است. در واقع این تجهیز رابط کاربری تلویزیون را تا حد قابل‌توجهی ارتقاء می‌دهد. برد تلویزیون هوشمند 32 اینچ شرکت یوزیتا در بهترین قیمت با داشتن قابلیت‌های متنوع و بالاترین کیفیت آماده عرضه به بازار است. لازم به ذکر است که برد تلویزیون هوشمند یوزیتا قابلیت هماهنگی با نرم‌افزار اسکوندا را دارد.

برد تلویزیون هوشمند یوزیتا
موتور پرده برقی

برد پرده برقی

پرده برقی به عنوان یکی از محصولات الکترونیکی پرکاربرد در هوشمند سازی ساختمان است. انواع برد در کنترل موتورها و تجهیزات مکانیکی نقش اساسی دارند. موتور برقی و ریل پرده از اجزای اصلی این محصول بوده که هماهنگی همه آن‌ها به واسطه برد پرده برقی ممکن می‌شود. برد کنترلی موتور پرده برقی یوزیتا متناسب با نوع پرده و نیاز مشترک با قدرت‌های متنوع قابل تهیه است. علاوه بر آن این قابلیت هماهنگی با اجزای خانه هوشمند برای کنترل از راه دور و تعریف سناریوهای مختلف را دارد.